TWÓJ INTELIGENTNY DOM

Czym jest inteligentny dom?

Postęp elektroniki, a raczej mikroelektroniki i technik komputerowych sprawił, że stosunkowo niedużym kosztem udało się zintegrować i zsynchronizować ze sobą szereg obwodów elektrycznych, które w domach mieszkalnych odpowiadają za oświetlenie oraz sterowanie roletami, drzwiami do garażu, instalacją p-poż., centralnym ogrzewaniem itp.

Podłączenie tego wszystkiego do Internetu spowodowało, że własnym domem możemy kierować ze znacznych odległości. Nadal jednak to człowiek musi określić i zaprogramować określone schematy postępowania. Technicznie rzecz ujmując, inteligentny budynek to obiekt, w którym wszystkie podsystemy tworzą przyjazne dla mieszkańców środowisko i współdziałają ze sobą.

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami systemów inteligentnego domu możemy zaprojektować takie rozwiązania w Państwa inwestycji.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt mailowy: projekty@horynscy.pl

PROJEKTUJEMY DLA CIEBIE:

Podstawowy zakres wykonywanych przez nas usług projektowych:

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

https://www.horynscy.pl/wp-content/uploads/2018/06/int_dom_dol-600x300.jpg

Projekt instalacji elektrycznej jest ważną częścią każdego projektu budowlanego. Zawiera opis techniczny projektowanej instalacji, niezbędne obliczenia, dobór elementów oraz rysunki techniczne przedstawiające rozmieszczenie elementów instalacji na rzucie budowanego obiektu.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły naszej oferty.